اخبارپیرانشهر

تجلیل فرماندار شهرستان اشنویه از اعضای فعال،کارکنان و شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان

رماندار اشنویه از ۷۰ نفر جوانان،نجاتگران،کارکنان و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر بمناسبت دهه مبارک فجر در محل فرمانداری تجلیل بعمل آورد.

تجلیل فرماندار شهرستان اشنویه از اعضای فعال،کارکنان و شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان

فرماندار اشنویه از ۷۰ نفر جوانان،نجاتگران،کارکنان و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر بمناسبت دهه مبارک فجر در محل فرمانداری تجلیل بعمل آورد.

به گزارش جمعیت هلال احمر شهرستان اشنویه؛ این جلسه که با حضور فرماندار شهرستان، معاونت عمرانی و دبیر مدیریت بحران شهرستان برگزار شده بود،دکتر مام عزیزی ضمن خوش آمدگویی به حضور اعضا و کارکنان جمعیت از عملکرد جمعیت هلال احمر تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار اشنویه در ادامه افزود: حضور سفید و قرمز پوشان در همه صحنه ها مایه آرامش خاطر افراد جامعه میگردد و در صورت وقوع حادثه این حضور نجاتگران است که باعث قوت قلب مردم و مسئولین می باشد.

دکتر مام عزیزی ضمن تاکید بر لزوم آمادگی اعضای هلال احمر در حوادث گفت: بزرگترین افتخار هلال احمر داشتن سرمایه های اجتماعی است و باید قدر این موقعیت را دانست.

در ادامه این جلسه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشنویه ضمن تبریک مناسبتهای بهمن ماه گزارش مختصری از عملکرد و فعالیتهای گوناگون صورت گرفته در سالجاری توسط جمعیت هلال احمر شهرستان را شرح داد.

فخرالدین مام علی گفت: جمعیت هلال احمر در راستای مقابله با بیماری کرونا همچون طرح های آمران سلامت و ناظران سلامت،حوزه های امداد و نجات،آموزش فعالیتهای چشمگیری داشته و از تلاشهای کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر در راستای اهداف بشر دوستانه تقدیر و تشکر کردند.

در این جلسه آقای حاج حسن جانفشان قهرمان ملی و آقای حاج شورش نصیری سریعترین نقاش آسیا که از داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اشنویه هستند،حضور داشتند.

در پایان این جلسه فرماندار اشنویه با اهدا لوح تقدیر و کارت هدیه از اعضای فعال تقدیر و تشکر کرد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن