اخباراخبار منتخبپیام ها

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج

امیر جعفرزاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در متن این پیام آمده است:

بسیج درواقع مظهر عشق و ایمان و آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل، برای سربلند کردن کشور و ملت است.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد. » تکریم بسیج، احترام به مردانگی و مروت است، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است.

بی تردید شکل گیری بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در پنجم آذرماه سال ۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی بود تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب درکنار مردم تبدیل کند.

اینجانب هفته گرامی داشت مقام بسیج و بسیجی را حضور بسیجیان و همکاران و امدادگران و اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان موفقیت و سربلندی در راستای قدم برداشتن در مسیر ولایت، خدمت صادقانه و مخلصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ادامه راه شهدای عزیز این مرز و بوم، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه ای «مدظله العالی» و در سایه ی توجهات امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» مسئلت می نمایم.

امیر جعفرزاده
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن