اخباراخبار منتخبارومیهبوکانکرونا ویروسمعاونت امور جواناننقده

بازدید رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور از پست های پایش و غربالگری استان آذربایجان غربی

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور از پست های پایش و غربالگری کووید ۱۹ و پایگاههای امداد و نجات جاده ای استان آذربایجان غربی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در بازدید از پست های پایش و غربالگری کووید ۱۹ در ورودی های شهرهای استان آذربایجان غربی با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توسط جوانان و امدادگران این استان ضمن تقدیر از نیروهای جوانان که در پست های غربالگری خاطر نشان کرد که حرکت عین جهاد است.

حیدری نجات گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر در تمامی ورودی های ۱۳ استان کشور که به این نهاد واگذار شده اقدام به غربالگری مسافران ورودی به استان ها و شهرستان ها کرده و افرا مشکوک را به مراکز درمانی اعزام می کنند.

وی اضافه کرد: طرح ملی پایش و غربالگری بیماری کرونا توسط چهار هزار نفر نیروی عملیاتی در مبادی شهرهای مختلف کشور اجرا و عملیات غربالگری را با استفاده از تب‌سنج‌های حرارتی انجام می دهند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه داوطلبان در قالب ۸۵۱ پست در ۱۳ استان کشور فعالیت دارند، اظهار داشت: این نهاد در اجرای این طرح ملی با بهره‌گیری از نیروهای خود با آمبولانس آماده و تجهیزات کامل در کنار پلیس، وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی در این پست‌ها حضوری فعال دارد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت های جوانان هلال احمر استان آذربایجان غربی در مقابله با کرونا ویروس گفت: فعالیت اعضای جوانان استان در قالب ۸طرح خدمات بشردوستانه در سطح استان در حال اجرا است که از جمله شرکت در پویش های لبخند، هلال آماده و لبخند خانواده، جشنواره فیلم و عکس، نقاشی و …. اشاره کرد.

قابل ذکر است رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور بهمراه مدیر عامل استان آذربایجان غربی و معاون امور جوانان استان از پایگاه های امداد و نجات شهرستانهای بوکان،نقده و ارومیه و همچنین پست های پایش و غربالگری کووید ۱۹ این شهرستان ها بازدید کرد.

 

 

گزارش آقای حیدری نجات رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور از عملکرد پستهای پایش و غربالگری کووید۱۹ در مبادی ورودی و خروجی شهرستانهای استان آذربایجان غربی پس از بازدید

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن