اخباراخبار منتخبسردشتکرونا ویروسمعاونت آموزش و پژوهشمعاونت امور داوطلبان

ارسال بسته‌های بهداشتی به سردشت و حمایت از جانبازان شیمیایی منطقه با دستور اکید سرپرست هلال‌احمر

مطابـق آمـار جهانی، بخش عمده مرگ و میر ناشی از آلودگی با ویـروس کرونا در نقاط مختـلف جهان را سالخوردگان، مبتلایان به سـرطان ها و بیمارانـی که داروهـای سرکوب کننده ایمنـی مصرف می نماینـد و همـچنین افراد دارای بیماری هـای مزمن نظیر دیابت، نارسایی تنفسی، قلبی یا کلیوی و… تشکیل داده اند.

در این میان علاوه بر موارد فوق، متاسفانه به دلیل حملات سبعانـه رژیم بعثی در دوران دفـاع مقدس و استفاده از جنگ افزارهـای شیمیایـی نمی بایست از توجه و آماده سازی قشر عزیز جانبازان و مجروحیـن شیمیایی غافل شد.
بالاخص مردم غیرنظامـی مظلوم شهرستان سردشت که پس از سالها گذر از روز سیاه بمباران شیمیایی آن شهر در هفتم تیرماه سال ۱۳۶۶، هنوز هم با عوارض آن فاجعـه دست و پنجه نرم می کنند.

جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در راستای اهداف والای بشردوستانه خود در کاهش آلام بشری و همچنین وظیفه سازمانی آموزش همگانی اقدام به اعزام یک تیم ۳۰ نفره از نیروهای توانمنـد جهت تحویل بسته های بهداشتی ایمنی و بروشور آموزشی جهت آمادگی و پیشگیری در برابر ویروس کرونا به جانبازان و مجروحین شیمیایی نموده است.

 

 

ویدیو توزیع اقلام بهداشتی و شوینده اهدایی جمعیت هلال احمر جهت مقابله با کرونا ویروس، برای جانبازان شیمیایی شهرستان سردشت و کودکان آسیب دیده روستای شین آباد پیرانشهر

 

 

ویدیو  برپایی بیمارستان صحرایی توسط جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در شهرستان سردشت در راستای آماده سازی هرچه بیشتر شهرستان در صورت نیاز به بستری بیماران مبتلا به کرونا ویروس

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن