اخبارارومیهحوزه خزانه‌داریمعاونت امور جوانان

بررسی فرآیند ها و مشکلات معاونت امور جوانان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی جلسه تبیین فعالیت های شاخص معاونت امور جوانان و رفع مشکلات و موانع موجود با حضور مدیرعامل، معاونت منابع انسانی و پشتیبانی و خزانه‌داری جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی برگزار گردید.

سعید رهبر سوره ضمن تقدیر از فعالیت های انجام یافته در معاونت جوانان و اجرای کلیه برنامه‌های ابلاغی سازمان جوانان به نحو احسن ، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب، خواستار تحلیل مجدد و انطباق فعالیت ها با رسالت ارزشمند بیانیه فوق شد و لزوم تلاش مضاعف در اجرای برنامه های خلاقانه و ابتکاری را در شش ماهه دوم سال و البته با هزینه های کم و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، جامعه تاکید نمودند.

نجف آذرنیوتور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی ضمن تشریح چکیده فعالیت های انجام گرفته در شش ماهه اول سال و محقق شدن ۱۰۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی سازمان، به اجرای سایر فعالیت ها و برنامه‌ها در حوزه های فرهنگی و آموزشی جوانان اشاره داشته و در این راستا تحقق حضور هر چه بیشتر و مشتاقانه جوانان را اعلام داشتند.

این جلسه با پرسش و پاسخ و رفع ابهامات معاونت جوانان در زمینه های مختلف بویژه مالی و پشتیبانی از خزانه‌دار جمعیت هلال احمر استان همراه بوده و موانع و مشکلات موجود معاونت مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن