اخبارحوادثسلماسمعاونت امدادونجات

توزیع اقلام غذایی و زیستی به ارزش ۳۱۳ میلیون ریال در بین ۱۴۰ حادثه‌دیده سیل سلماس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: اقلام غذایی و زیستی به ارزش ۳۱۳ میلیون و ۶۰۳ هزار ریال در بین ۱۴۰ حادثه‌دیده سیل سلماس توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، سعید رهبرسوره مدیرعامل جمعیت استان در ارتباط با خدمات ارائه شده به مردم سیل‌زده سلماس اظهار کرد: در این سیل، اقلام غذایی و زیستی به ارزش ۳۱۳ میلیون و ۶۰۳ هزار ریال در بین ۱۴۰ حادثه‌دیده سیل سلماس توزیع شده است.

وی با بیان اینکه ۳۸ خانواده شامل ۳۲ خانواده در روستای دیرعلی و چهار خانوار در روستای پیکاچیک در سیل سلماس دچار خسارت شده بودند، افزود: در بین آنها اقلام غذایی شامل هشت کیلوگرم قند، ۱۰ کیلوگرم خرما، ۲۰ بسته نان، هشت کیلوگرم شکر و اقلامی مانند بیسکویت، ۴۸ بسته غذایی ۷۲ ساعته و آب معدنی توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با اشاره به اقلام زیستی پخش شده بین سیل‌زدگان سلماس ادامه داد: ۱۵۵ تخته پتو مینگ نمدی، ۲۵ تخته موکت و هفت شعله والور به همراه ۱۴ ثوب لباس زنانه، ۲۸ جفت جوراب مردانه، ۱۸ جفت جوراب بچه‌گانه و یک ست ظروف از جمله این اقلام بوده است.

وی با اشاره به استفاده از سه دستگاه موتور برق، دو دستگاه اسپیکو و یک دستگاه پمپ آب برای کمک به مردم روستاهای سیل‌زده سلماس عنوان کرد: ۷۰ نفر از پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان به همراه ۱۰ نفر از کارکنان سایر ادارات به همراه ۲۵ دستگاه آمبولانس، کمک‌دار، ست‌نجات و خودروهای سواری در این خدمات‌رسانی‌ها مشارکت داشته اند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن