اخبارمعاونت امور داوطلبان

بهره‌مندی بیش از ۱۰ هزار نفری مردم آذربایجان‌غربی از خدمات ارائه شده در طرح همای رحمت

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌غربی گفت: در طرح همای رحمت که در سطح استان اجرا شد ۱۰ هزار و ۳۲۲ نفر از خدمات ارائه شده در این طرح بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی ابراهیم بشارتی، سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اظهار کرد: در ایام ماه رمضان در سطح استان طرحی به نام همای رحمت برای کمک به افراد نیازمند و جمع‌آوری کمک‌های مردم اجرا شد که در طی آن ۱۰ هزار و ۳۲۲ نفر از خدمات این طرح بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه در این ماه سه هزار و ۱۱۶ سبد غذایی بین جامعه هدف توزیع شد، افزود: ارزش ریالی این سبدها برابر با پنج میلیارد و ۵۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده است.

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در طرح همای رحمت ۴۱۳ نفر از داوطلبان جمعیت و ۲۵۶ نفر از خیران در کمک و جمع‌آوری سبدهای توزیعی شرکت داشتند، ادامه داد: همچنین در این مدت ۵۲ سفره افطاری در ۴۸ منطقه شهری و چهار منطقه روستایی گشوده شد.

وی با اشاره به اینکه ۱۷۶ داوطلب در برگزاری مراسم سفره‌های افطاری مشارکت داشتند، عنوان کرد: در این طرح به پنج هزار و ۴۰۵ نفر غذای افطاری به ارزش ریالی ۸۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال ارائه شد.

گفتنی است مجموع ارزش ریالی سبدهای توزیعی و سفره‌های افطاری در طرح همای رحمت جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی برابر با ۶ میلیارد و ۳۹۴ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال بوده است.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن