بوکان

آغاز‍ طرح تابستانی پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر بوکان در مسیر جاده بوکان-مهاباد

رئیس جمعیت هلال احمر بوکان گفت: پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر این شهرستان از اول تابستان امسال در کیلومتر ۱۵ مسیر جاده بوکان_مهاباد مستقر شده و آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، بیادار رئیس جمعیت هلال احمر بوکان اظهار کرد: با توجه به درخواست های مردمی و پیگیری‌های لازم با هدف تحت پوشش قرار دادن جاده برهان، با همکاری فرمانداری شهرستان و دهیاری روستای قره‌کند پایگاه امداد و نجات بوکان از اول تابستان در این مسیر مستقر شده و به شهروندان خدمات ارائه می‌دهد.

وی با بیان اینکه این طرح تابستانی به مدت سه ماه خواهد بود، افزود: پایگاه امداد و نجات جاده‌ای موقت مستقر در مسیر جاده بوکان_مهاباد امسال در مکان جدید واقع در کیلومتر ۱۵ جاده بوکان_مهاباد اول روستای قره‌کند با حضور چهار نفر نجاتگر و راننده نجاتگر با خودروی آمبولانس تویوتا لندکروز استقرار خواهد داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر بوکان با اشاره به ارائه خدمات موثر این پایگاه در نوروز امسال و درخواست‌ اهالی روستاهای واقع در این مسیر برای استمرار خدمات‌رسانی ادامه داد: امید است این پایگاه در کاهش آسیب‌های جسمانی، تسریع انتقال و بهبودی مصدومان نقش موثر داشته باشد.

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن