اخباراخبار منتخب

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با صدور پیامی فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، سعید رهبر سوره مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با صدور پیامی فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به اعضای این جمعیت تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

وقتی سخن از هلال احمر به میان می‌آید، تصویری از انسان‌های شریف، جسور، فداکار و از جان گذشته در ذهن‌ها نقش می‌بندد که همگی با هم برای کمک به هم‌نوع دست از آرزو‌ها و آلام خویش کشیده و هر جا که عضوی از پیکره هستی به درد آمده برای یاری به آنها شتافته و هلال سرخ عشق، صلح و دوستی را نه در حرف، بلکه در عمل مشق کنند.

هر کسی که در حلقه سرخ هلال احمر وارد می‌شود به دلیل آنکه شرط اول ورود به این حلقه، دست شستن از خود و تعلقات زمینی است از این رو این افراد به خدا نزدیک‌تر بوده و به واسطه این نزدیکی نیز، بارها در اوج خستگی‌ها، زخم‌ها و مصیبت‌های مردم، مرحم دل مردمان گشته و تسکین‌بخش دردهای آنان شده‌اند.

خانواده هلال احمر همانگونه که مقام معظم رهبری می‌فرمایند به واقع شایسته تشکر و قدردانی هستند و رهبری در توصیفی زیبا فرمونده‌اند: هلال احمر، سازمانی است ارزشی و انسانی که برای حفظ حرمت و کرامت انسانی فارغ از مرزبندی‌های سیاسی و جغرافیایی، در خدمت به اقشار مختلف مردم هنگام نیازمندی‌ها می‌باشد.

در پایان، بنده به نوبه خود، فرا رسیدن هفته هلال احمر را بر همه تلاشگران عرصه صلح و دوستی، جان برکفان میدان خدمت و خدمت‌گزاران بی‌منت بحران‌های دشوار تبریک عرض کرده و خداوند منان را نیز شاکرم که توفیق پوشیدن لباس هلال احمر را به اینجانب اهدا کرد تا من نیز عضوی از خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر باشم.

سعید رهبر سوره

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی

بستن