اخباراخبار منتخبمعاونت امور داوطلبان

ارسال کمک‌های غیرنقدی مردم آذربایجان‌غربی توسط جمعیت هلال احمر استان به ارزش بیش از ۳۶ میلیارد ریال به سیل‌زدگان کشور

مردم آذربایجان‌غربی کمک‌های غیرنقدی به ارزش بیش از ۳۶ میلیارد ریال شامل اقلام غذایی، بهداشتی و مواد شوینده را توسط جمعیت هلال احمر به مردم سیل‌زده کشور ارسال کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، مردم استان در ۹ مرحله کمک‌های غیرنقدی خود اعم از اقلام غذایی، مواد بهداشتی، مواد شوینده، البسه، پتو، چادر و وسایل گرمایشی به ارزش ۳۶ میلیارد و ۹۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال را به مردم سیل‌زده کشور ارسال کردند.

براساس این گزارش، در مرحله اول محموله‌ای به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال، مرحله دوم محموله‌ای به ارزش یک میلیارد و ۲۷۵ میلیون، مرحله سوم سه کامیون با محموله‌ای به ارزش ۴ میلیارد و ۳۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار، محموله ۹۰۰ میلیون ریالی در مرحله چهارم توسط سه دستگاه کامیون و محموله ۹۳۰ میلیون ریالی توسط سه دستگاه کامیون در مرحله پنجم از آذربایجان‌غربی به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

علاوه بر این کمک‌ها، در مرحله ششم یک دستگاه کامیون محموله‌هایی به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، ۱۱ کامیون باری به ارزش ۲۱ میلیارد و ۸۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال، پنج دستگاه وانت‌سایپا در مرحله هفتم محموله‌هایی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال و سه دستگاه کامیون_تریلر محموله‌ای به ارزش ریالی ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال را به مناطق درگیر در سیل حمل کردند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن