اخباراخبار منتخبحوادثمعاونت امدادونجات

امدادرسانی به ۳۰۶ نفر حادثه دیده در برف و کولاک روز گذشته

در برف و کولاک روز گذشته به ۳۰۶ نفر در برف و کولاک که ۳۰۴ نفر گرفتار در برف و کولاک بوده و ۲ نفر بانوی باردار بودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی سعید رهبر سوره در خصوص اقدامات انجام شده توسط این جمعیت در برف و کولاک روز گذشته گفت: در ارومیه ۳۰ خودرو در گردنه قوشچی و ۴ نفر در سیلوانا گرفتار برف و کولاک شده بودند که در گردنه قوشچی به ۱۲۰ نفر امدادرسانی شده و در هر دو مسیر امدارسانی ها توسط یک تیم امدادی متشکل از یک پرسنل و ۴ داوطلب صورت گرفته است.

وی، افزود: همچنین در سلماس نیز یک بانوی باردار توسط یک تیم امدادی که ۲ نفر داوطلب و یک پرنسل حضور داشته به بیمارستان منتقل شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرآذربایجان غربی؛ تاکیدکرد: در مهاباد نیز ۳ خودرو متشکل از ۱۲ نفر حادثه دیده وجود داشت که با حضور ۴ نفر داوطلب امدادرسانی شد.

وی، ادامه داد: در تکاب نیز در گردنه مایین بلاغ ۳۰ خودرو گرفتار برف و کولاک شده و ۱۲۰ نفر حادثه دیده وجود داشت که در امدادرسانی به این افراد یک تیم امدادی با ۴ داوطلب و یک نفر پرسنل حضور داشت.

رهبرسوره با بیان اینکه یک بانوی باردار نیز از قوشچی ارومیه به مراکز درمانی منتقل شده دست، تاکید کرد: همچنین ۱۶ خودرو در آغ بلاغ اشنویه گرفتار برف و کولاک شده و ۲ تیم امدادی با ۸ نفر داوطلب و ۲ نفر پرسنل به این افراد کمک رسانی کردند.

وی، عنوان کرد: همچنین ۷ بسته آب معدنی، یک بسته خرما و ۱۰ بسته بیسکوییت در بین حادثه دیدگان توزیع و ۶ دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه کمک دار در این امداد رسانی حضور داشت.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن