اخباراخبار منتخبمعاونت امدادونجاتمعاونت امور جواناننوروز ۹۸

بیش از ۲هزار نفر در شانزدهم فروردین ماه به پست های هلال احمر آذربایجان غربی مراجعه کردند

مدیر عامل هلال احمر آذربایجان غربی گفت: 2 هزار و 875 مسافر در بیست و یکمین روز طرح نوروزی به پست های ایمنی و سلامت این استان مراجعه کردند.

سعید رهبر سوره روز شنبه افزود: از این تعداد، ۱۹۸ نفر به خیمه های نماز، ۲۷۴ نفر به ایستگاه سلامت و ۱۳۵ نفر به ایستگاه دوستدار کودک مراجعه کرده اند.

وی ادامه داد: همچنین در این روز ۲۰۱ نفر به کمپین بهرفت پیوستند و ۸۸۳ نقشه، ۸۳۸ بروشور و ۷۱۱ اقلام آموزشی و انگیزشی در بین مسافران توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی بیان کرد: همچنین در بیست و یکمین روز این طرح به هشت مورد حوادث جاده ای امدادرسانی شد.

وی اعلام کرد: طی این حوادث ۱۵ نفر حادثه دیده وجود داشت، افزود: ۱۴ نفر از حادثه دیدگان مصدوم شده و ۶ نفر به مراکز درمانی منتقل شده و چهار نفر به صورت سرپایی مداوا شدند.

رهبر اظهار داشت: در این عملیات ها ۱۶۱ نیروی عملیاتی، ۲۹ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی نجات، سه دستگاه کمک دار وجود داشت.

طرح امداد و نجات نوروزی در ۲۵ اسفندماه سال ۱۳۹۷ آغاز شد و تا ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۸ با ۳۲ پست ثابت و سیار و سه هزار و ۶۰۰ نفر روز نیروی امدادگر متخصص، نجاتگر، پزشک داوطلب و عوامل امدادی در طرح ملی امداد و نجات هلال احمر در پایگاه های هلال احمر آماده باش هستند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن