اخباراخبار منتخبمعاونت امدادونجاتمعاونت امور جواناننوروز ۹۸

در هفدهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی؛ بیش از ۹۶۰۰ نفر به پست های ایمنی و سلامت نوروزی مراجعه کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از مراجعه ۹ هزارو ۶۵۷ نفر به پست های ایمنی و سلامت در هفدهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، سعید رهبر سوره درخصوص اقدامات روز هفدهم از طرح ملی و ایمنی و سلامت نوروزی اظهارداشت: ۶ مورد گزارش حادثه جاده ای وجود داشت که ۵ مورد حادثه جاده ای بوده است و یک مورد مربوط به سقوط یک خودرو به جوی آب در اشنویه است.

وی، با بیان اینکه طی این حوادث ۳۰ نفر حادثه دیده وجود داشت، افزود: ۴ نفر از حادثه دیدگان مصدوم شده و ۲ به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، ابرازکرد: ۱۶۷ نیروی عملیاتی، ۲۹ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی نجات، ۲ دستگاه کمک دارد و یک فروند بالگرد هوایی وجود داشت.

وی، تصریح کرد: همچنین ۹ هزار و ۶۵۷ نفر به پست های ایمنی و سلامت مراجعه کرده و ۴۲۴ نفر به خیمه نماز، ۵۱۳ نفر ایستگاه سلامت، ۸۳۲ نفر دوستدار کودک مراجعه کرده اند.

رهبرسوره، با بیان اینکه یک هزار و ۳۰۲ نفر به کمپین بهرفت در این روز پیوستند ابراز کرد:۲ هزارو ۵۷۴ عدد نقشه، ۲ هزار و ۱۶۴ عددبروشور و یک هزار و ۹۰۷ عدد اقلام آموزشی و انگیزشی بین مسافران توزیع شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن