اخبارپیرانشهرنوروز ۹۸

بازدید ناظر عالی ستاد اجرایی خدمات سفر کشور از فعالیتهای پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی پیرانشهر

ناظر عالی ستاد اجرایی خدمات سفر کشور از فعالیتهای پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی پیرانشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، روز گذشته حجت اله غلامعلی، به عنوان ناظر عالی ستاد اجرایی خدمات سفر کشور از فعالیتهای پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی پیرانشهر بازدید کرد و گفت: پیرانشهر بنا بر موقعیت جغرافیای خود می تواند یکی از مناطق حادثه خیر کشور باشد اما به خوبی حوادث کنترل شده و اعضای جمعیت هلال احمر به خوبی به وظایف خود عمل می کنند.

وی، افزود: بدون شک فرهنگ رانندگی و انجام قوانین ترافیکی از مهم ترین شاخصه های کاهش حوادث جاده ای است که باید در زمینه بهبود این فرهنگ کوشش شود.

معاون اجتماعی و فرهنگی مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی وزارت کشور، تاکیدکرد: یکی از مهم ترین وظایف جمعیت هلال احمر توسعه شبکه های امداد و نجات جاده ای است که فعالیت ۳۲ پایگاه امداد و نجات در آذربایجان غربی و یک پایگاه در این شهرستان نشان از تحقق این امر است.

وی، با اشاره به اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، تصریح کرد: این طرح در راستای اجرای وظایف ذاتی از جمله پیشگیری از حوادث جاده ای و مدیریت سایر حوادث و راهنمایی مسافرین نوروزی انجام می شود.

وی همچنین به کمپین بهرفت پیوسته و گفت: مسافران بر مسئله رانندگی با سرعت مناسب به منظور دستیابی به سفر ایمن تاکید داشته باشند.

گفتنی است، از دیگر برنامه‌های ناظر عالی ستاد مرکزی سفر کشور دیدار با فرماندار و نماینده مجلس بود.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن