اخباراخبار منتخبمعاونت امدادونجاتمعاونت امور جواناننوروز ۹۸

در شانزدهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی/ بیش از ۸۸۰۰ نفر به پست های ایمنی و سلامت نوروزی مراجعه کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از مراجعه ۸۸۷۸ نفر به پست های ایمنی و سلامت در شانزدهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، سعید رهبر سوره درخصوص اقدامات روز شانزدهم از طرح ملی و ایمنی و سلامت نوروزی اظهارداشت: ۱۳ مورد گزارش حادثه جاده ای وجود داشت که ۱۲ مورد حادثه جاده ای بوده است

وی، با بیان اینکه ۱۰طی این حوادث۶۱ نفر حادثه دیده وجود داشت، افزود: ۳۰ نفر از حادثه دیدگان مصدوم شده و ۸ نفر به مراکز درمانی منتقل و ۶ نفر به صورت سرپایی مداوا و یک نفر متاسفانه سر صحنه فوت شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، ابرازکرد: ۱۶۷ نیروی عملیاتی، ۲۹ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی نجات، ۳ دستگاه کمک دارد و یک فروند بالگرد هوایی وجود داشت.

وی، تصریح کرد: همچنین ۵ هزار و ۶۷ نفر به پست های ایمنی و سلامت مراجعه کرده و یک هزارو ۴۴۲ نفر به خیمه نماز، یک هزار و ۲۶۰ نفر ایستگاه سلامت، ۹۴۲ نفر دوستدار کودک مراجعه کرده اند.

رهبرسوره، با بیان اینکه یک هزار و ۵۴۲ نفر به کمپین بهرفت در این روز پیوستند ابراز کرد:۲ هزارو ۳۷۳ عدد نقشه، ۲ هزار و ۹۸ عددبروشور و ۲ هزار و ۱۰۰ عدد اقلام آموزشی و انگیزشی بین مسافران توزیع شد.

بستن