اخباراخبار منتخبمعاونت امدادونجاتمعاونت امور جواناننوروز ۹۸

در پانزدهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی؛ بیش از ۸۸۰۰ نفر به پست های ایمنی و سلامت نوروزی مراجعه کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از مراجعه ۸۸۷۸ نفر به پست های ایمنی و سلامت در پانزدهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، سعید رهبر سوره درخصوص اقدامات روز پانزدهم از طرح ملی و ایمنی و سلامت نوروزی اظهارداشت: ۵ مورد گزارش حادثه جاده ای وجود داشت ۱۴ حادثه دیده بر جای گذاشت.

وی، با بیان اینکه ۱۰ نفر از حادثه دیدگان مصدوم شدند، افزود: ۵ نفر از حادثه دیدگان به مراکز درمانی منتقل و ۲ نفر به صورت سرپایی مداوا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، ابرازکرد: ۱۶۲ نیروی عملیاتی، ۲۹ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی نجات، ۳ دستگاه کمک دارد و یک فروند بالگرد هوایی وجود داشت.

وی، تصریح کرد: همچنین ۸ هزار و ۸۷۸ نفر به پست های ایمنی و سلامت مراجعه کرده و ۸۲۹ نفر به خیمه نماز، یک هزار و ۲۴۵ نفر ایستگاه سلامت، یک هزار و ۱۰۱ نفر دوستدار کودک و ۲۵۹ نفربه سحاب مراجعه کرده اند.

رهبرسوره، با بیان اینکه یک هزار و ۴۷۲ نفر به کمپین بهرفت در این روز پیوستند ابراز کرد: ۳ هزارو ۷۱ عدد نقشه، ۲ هزار و ۸۲۹ عددبروشور و ۲ هزار و ۸۶۸ عدد اقلام آموزشی و انگیزشی بین مسافران توزیع شد.

بستن