اخباراخبار منتخبمعاونت امدادونجاتمعاونت امور جواناننوروز ۹۸

در چهاردهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی؛ بیش از ۱۳۰۰۰ نفر به پست های ایمنی و سلامت نوروزی مراجعه کردند/توزیع بیش از ۱۱ هزار محصول فرهنگی و انگیزشی بین مسافران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از مراجعه ۱۳۹۳۵ نفر به پست های ایمنی و سلامت در چهاردهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، سعید رهبر سوره درخصوص اقدامات روز چهاردهم از طرح ملی و ایمنی و سلامت نوروزی اظهارداشت: ۹ مورد گزارش حادثه وجود داشت که ۸ مورد حادثه جاده ای و یک مورد حادثه کوهستان بود.

وی، افزود: در این حوادث ۱۸ نفر حادثه دیده و ۱۲ نفر مصدوم شدند همچنین ۵ نفر از حادثه دیدگان به مراکز درمانی منتقل و ۳ نفر به صورت سرپایی مداوا شد و یک نفر متاسفانه فوت شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، ابرازکرد: ۱۶۱ نیروی عملیاتی، ۲۹ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی نجات، ۳ دستگاه کمک دارد و یک فروند بالگرد هوایی وجود داشت.

وی، تصریح کرد: همچنین ۱۳ هزار و ۹۳۵  نفر به پست های ایمنی و سلامت مراجعه کرده و یک هزار و ۱۷۸ نفر به خیمه نماز، یک هزار و ۷۲۷ نفر ایستگاه سلامت، یک هزار و ۵۶۳ نفر دوستدار کودک و ۵۸ نفربه سحاب مراجعه کرده اند.

رهبرسوره، با بیان اینکه ۲ هزار و ۳۹ نفر به کمپین بهرفت در این روز پیوستند ابراز کرد: ۴ هزارو ۴۱۳ عدد نقشه، ۳ هزار و ۲۶۱ عددبروشور و ۳ هزار و ۴۶۰ عدد اقلام آموزشی و انگیزشی بین مسافران توزیع شد.

بستن