اخباراخبار منتخبارومیهمعاونت امور داوطلباننوروز ۹۸

قدم خیرخواهانه نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت مردم سیل زده گلستان/ مردم کمک های خود را به هلال احمر تحویل دهند

نماینده مردم ارومیه با حضور در جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی حضور خود را در کنار مردم سیل زده گلستان اعلام کرده و حقوق فروردین ماه خود را به این مردم داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی پیش از ظهر امروز نادر قاضی پور از ستاد طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر استان بازدید کرد.

وی در این بازدید با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز دیدار کرده و گفت: هلال احمر به عنوان یک نهاد مردمی همیشه در تمامی صحنه ها حاضر شده و این حضور بسیار ستودنی است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، ضمن ابراز همدردی با مردم سیل زده گلستان و دیگر شهرهای سیل زده، افزود: مسئولان باید در راستای رسیدگی به شرایط مردم سیل زده تلاش بیشتری داشتند اما مردم این مناطق بدانند تنها نیستند و مردم غیور و انسان دوست آذربایجان غربی همیشه یار و یاور این مردم خواهند بود.

وی، تاکید کرد: مردم آذربایجان غربی مثل همیشه با حس انسان دوستی و همدلی خوب به یاری و کمک مردم حادثه دیده در هر نقطه از میهن اسلامی خود می کوشند و هیچگاه این عزیزان تنها نمی مانند اما امید است مسئولان درراستای جبران خسارات ناشی از سیل اخیر گام های اساسی تری بردارند.

قاضی پور، تصریح کرد: مردم استان جهت ارائه کمک های نقدی و غیر تقدی خود به هر فرد یا افرادی اعتماد نکرده و تمامی کمک های خود را فقط از طریق مبادی اعلام شده از طرق هلال احمر به دست سیل زدگان و نیازمندان برسانند تا همانگونه که شایسته است به دست نیازمندان رسیده و طبق برنامه مصرف شود.

وی، افزود: بنده خود نیز کمک خودرا از طریق هلال احمر به این مردم عزیز تقدیم کرده و حقوق فروردین خود را جهت جبران قسمت بسیار کوچکی از خسارات ناشی از سیل به مردم غیور ترکمن صحرا تقدیم می کنم.

گفتنی است، نماینده مردم ارومیه همچنین از قسمت EOCو ستاد پشتیبانی طرح امدادونجات و ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی بازدید کرده و از عملکرد آنان تقدیر و تشکر کرد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن