اخباراخبار منتخبسلماسنوروز ۹۸

برزگر؛ لزوم توجه به تجهیز پایگاه های امدادی/ جمعیت هلال احمر نهادی تاثیر گذار در کاهش تلفات و تصادفات جاده ای است

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از نهادهای تاثیرگذار در مواقع ضروری بوده که باید بیشتر در جهت تجهیز آن توجه شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، شهروز برزگر گلشانی امروز در جریان بازدید از پست‌های نوروزی سلماس با اشاره به اینکه هلال احمر یگ نهاد خدمت رسان عام المنفعه است، اظهار داشت: این نهاد به صورت شبانه روزی راستای خدمت به مردم می کوشد.

وی، با تاکید به اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد مهم در مواقع ضروری و تاثیر گذار است، ادامه داد:   در راستای خدمات رسانی به مردم باید به تجهیزات این سازمان توجه بیشتری شود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر می تواند در راستای نهادینه کردن بهبود فرهنگ ترافیکی در کنار نیروی انتظامی نقشی اساسی و کارساز داشته باشد. 

وی، در ادامه ضمن پیوستن به کمپین بهرفت  به بیان اهمیت این کمپین پرداخت و ادامه داد: این کمپین در کاهش تصادفات جاده ای قطعا تاثیر گذار نی شود در این راستا از مسافران انتظار می‌رود با پیوستن به این کمپین و رعایت قوانین آن در کاهش تصادفات جاده‌ای و خطرات دیگر آن تاثیرگذار باشند.

برزگر افزود: جمعیت هلال‌احمر همه ساله در ورودی شهر سلماس از مهمانان نوروزی استقبال و برای معرفی جاذبه های گردشگری این شهرستان نقش آفرینی می کند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن