اخباراخبار منتخبارومیهمعاونت امور جواناننوروز ۹۸

پست جوانان ائلرباغی ارومیه میزبان ریاست محترم جمعیت و هیئت همراه شد

پست ایمنی و سلامت ائلرباغی ارومیه دیروز در اولین روز کاری خود میزبان ریاست جمعیت هلال احمر کشور و هیئت همراه بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، ریاست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مراسم افتتاحیه طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی ضمن تبریک سال نو از حضور پر رنگ اعضای جوانان در پست ها، نحوه ارائه خدمات و تنوع برنامه های این پست ابراز رضایت کرد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، نیز در مراسم افتتاحیه پست ایمنی و سلامت پارک ائلرباغی گفت: پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهید جهانگیرزاده پارک ائلرباغی امروز با حضور ریاست مجمعیت هلال احمر، ریاست سازمان جوانان و هیئت همراه افتتاح شد، و آماده ارائه خدمات امدادی،فرهنگی، اجتماعی و مذهبی به هم میهنان است.

آذرنیوتور، تصریح کرد: بیش از ۱۵ نفر از اعضای کانون های جوانان، دانشجویی، طلاب، دانش آموزی و غنچه های هلال احمر در قالب اکیبپ های ثابت و سیار در این پست مشغول به فعالیت هستند.

وی،فزود: اعضای جوانان در بخش های ایمنی و سلامت جهت راهنمایی و مشاوره روانشناسی، پیشگیری از دخانیات و آسیب های اجتماعی در راستای کمک به ارتقاء و تقویت فرهنگ رانندگی و بهبود رفتارهای ترافیکی در حال ارائه خدمات به مسافرین و مهمانان هستند.

رئیس جمعیت هلال احمرارومیه نیز در خصوص فضای دوستدار کودک خبر داد و گفت: اعضای جوانان با کمک اعضای کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال فضای بسیار جذاب و شادی را برای کودکان در طول ایام طرح رقم خواهند زد.

وی افزود: اعضای جوانان مستقر در فضای دوستدار کودک با طراحی یک پرده نمایشی و عروسک های نمدی مدد و مهربان با قابلیت عروسک گردانی در راستای انتقال پیام های ایمنی محور و سلامت محور و در جهت ارتقاء فرهنگ ایمنی و سلامت در حال ارائه خدمات به کودکان و نونهالان هستند.

علیزاده تصریح کرد: یک نفر از اعضای کانون طلاب نیز به صورت داوطلبانه در چادر خیمه نماز که با نسب بنر اوقات شرعی ارومیه و پخش اذان و دعای زیارت عاشورا فضایی معنوی برای اقامه نماز اول وقت مسافرین فراهم کرده، پاسخگوی سوالات شرعی و مذهبی مسافرین عزیز می باشد.

گفتنی است، در مراسم افتتاحیه طرح ایمنی و سلامت نوروزی، رئیس جمعیت هلال احمر و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با مراجعه به چادر بهرفت، میثاق نامه را امضا نموده و به کمپین پیوستند.

لازم به ذکر است رئیس جمعیت هلال احمر کشور در سفر یک روزه خود به آذربایجان غربی با شهریاری استاندار استان و قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس نیز دیدن کرد.

بستن