اخبارارومیه

مدارس بشردوستی استان میزبان برنامه های احسان و نیکوکاری

به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری مدرسه دخترانه پروین اعتصامی ویژه برنامه هایی را مصادف با احسان و نیکوکاری در مدرسه اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، مدارس بشردوستی استان امروز برنامه های ویژه احسان و نیکوکاری در مدرسه با حضور کلیه دانش آموزان اجرا نمود.

در این راستا، معاون امور جوانان آذربایجان غربی گفت: احسان و نیکوکاری یکی از خصوصیات همه انسان ها بوده که فقط به یک هفته در سال خلاصه نمی شود،بلکه همواره بایستی احسان و نیکوکاری را مورد سرلوحه خود قرار داده تا بتوانیم آرامش دو گیتی را ازآن خود کنیم.

نجف آذرنیوتور، در خصوص اجرای این طرح افزود: در سطح استان ۲ مدرسه به عنوان مدارس بشردوستی قلمداد می شوند و این طرح امسال برای اولین سال صرفا در این ۲ مدرسه برگزار خواهد شد.

وی، تصریح کرد: مدارس پروین اعتصامی و شهید دیانت از جمله مدارسی هستند که به عنوان مدرسه بشردوست معرفی شده اند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمرآذربایجان غربی، در ادامه افزود: امروز مراسم افتتاحیه هفته احسان و نیکوکاری در مدرسه پروین اعتصامی کلید خوردهمچنین برنامه ای با حضور اعضای کانون دانش آموزی این مدرسه در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپست اجرا خواهد شد.

وی، خاطرنشان کرد: اعضای کانون دانش آموزی مدرسه پروین اعتصامی تصمیم گرفته اند که هر آنچه را که در بساط دارند با این کودکان مرکز تقسیم نموده و به همرا یکدیگر به استقبال نوروز و سال جدید بروند.

گفتنی است از جمله برنامه هایی که در مراسم افتتاحیه هفته اجسان و نیکوکاری اجرا شد، قرائت سرود و نمایش با موضوع احسان و نیکوکاری و تقدیر از دادرسان کشوری ششمین المپیاد کشوری که موفق به کسب مدال طلا در رشته جمل مصدوم و اجرای سرود ما باهمیم توسط دادرسان مرحله ششم می توان اشاره کرد.

بستن