اخباراخبار منتخببوکان

برای دومین بار: طرح نیابت در “مدرسه با نیاز های ویژه شهید رجایی شهرستان بوکان” اجرا شد

طرح نیابت در مدرسه با نیاز های ویژه شهید رجایی برای دومین بار در فصل زمستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، پروژه بشردوستانه طرح نیابت در راستایی اهداف نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر جهت ارتقایی حس نوع دوستی ، همدلی و آشنایی با کودکانی که دارای نیاز های آموزشی خاصی هستند برگزار شد.

گفتنی است طی برنامه ریزی قبلی ، از خیرین و اعضای داوطلبان و جوانان علاقمند به شرکت در این برنامه و اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی دعوت و جهت پذیرایی توسط اعضا آماده شده و با حضور دانش آموزان ، پرسنل آموزشی مدرسه و اعضای داوطلبان و جوانان در محل سالن اجتماعات مدرسه شهید رجایی برنامه در زمان مقرر اجرا شد .

در راستایی اجرای این طرح در محل “مدرسه با نیازهای ویژه شهید رجایی ” هماهنگی لازم با اداره آموزش و پرورش شهرستان حوزه سلامت و تندرستی توسط حوزه داوطلبان جمعیت به عمل آمد.

همچنین نعمتی مدیر مدرسه جهت خیرمقدم و ابراهیمی مسئول امور داوطلبان در زمینه معرفی جمعیت هلال احمر و اهداف اجرایی این طرح مطالبی را بیان نمودند و با تک نوازی اعضای جوانان فضایی شادی برای کودکان مهیا کردند.

در پایان ، بسته های حمایتی اهدایی خیرین و اعضای داوطلبان جمعیت جهت توزیع در بین دانش آموزان به مدیر مدرسه تحویل داده شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن