اخباراخبار منتخبدهه فجر 97معاونت امور جوانانمهاباد

توسط معاون جوانان جمعیت هلال احمر؛ اعضای جوانان برگزیده و مقام آور در مسابقات کشوری تقدیر شدند

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در پنجمین روز دهه مبارکه فجر جهت تقدیر از اعضای برتر مسابقات کشوری در بین اعضای جمعیت هلال احمر مهاباد حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی اعضای جوانان مهاباد که در هر ۲ بخش برادران و خواهران به نمایندگی از سایر تیم های استان جهت حضور در بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر عازم یزد شده بودند، موفق به کسب مقام اول کشوری و اخذ تندیس این دوره از مسابقات شده بودند.

نجف آذرنویتور ضمن تقدیر از برگزیدگان کشوری، شهامت و تلاش و پشتکار اعضای جوانان این شهرستان را تحسین کرد و گفت: مهاباد دارای جوانانی روشنفکر، کارآمد و خلاق بوده که هر سال با حضور در برنامه های کشوری، موفق به کسب افتتخاراتی برای این استان می شوند.

وی، در حاشیه این سفر به برگزاری نشست صمیمی با اعضای جوانان این شهرستان به منظور ارائه راهکار و ایده جهت اجرای هر چه بهتر برنامه های سازمان جوانان در ماه های آتی پرداخت.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، به مناسبت پنجمین روز دهه مبارکه فجر از اجرای المپیاد درون مدرسه در شاهین دژنیز خبر داد و گفت: دانش آموزان ۱۸ مدرسه امروز در این آزمون حضور داشتند و از بین ۳۰ نفر دادرس آموزش دیده از هر مدرسه، با توجه به نمره های کسب شده در آزمون کتبی، ۱۴ نفر از هر مدرسه به عنوان تیم آماده به مرحله شهرستانی صعود خواهد کرد.

وی، همچنین از حضور و پیشوازی اعضای غنچه های هلال احمر سلماس از مسئولین استانی و کشوری در مراسم افتتاحیه آزمایشگاه سلماس خبر داد و گفت اعضای کانون غنچه های هلال در مراسم افتتاحیه آزمایشگاه جمعیت هلال احمر سلماس با اجرای سرود از مهمانان پیشوازی کردند و بعد از اتمام برنامه در مراسم ویژه ایام فاطمیه حضور پیدا کردند.

آذرنیوتور، تاکید کرد: درخوی نیز به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اعضای کانون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اجرای برنامه های فرهنگی و مزین کردن فضای دانشگاه با ضور بشردوستان هلال احمر به پیشواز دهه مبارک فجر رفتند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن