اخباراخبار منتخبدهه فجر 97سردشتمهاباد

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر؛ هفتمین المپیاد آماده مرحله مقدماتی در مهاباد و سردشت برگزار شد

در چهارمین روز از ایام الله دهه فجر شعب جمعیت هلال احمر در شهرستان های مختلف به برگزاری مراسمات گرامیداشت این دهه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، سوت استارت برگزاری هفتمین المپیاد شهرستانی در مهاباد و سردشت به صدا درآمد.

سعید رهبرسوره گفت: جمعیت هلال احمر، در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به شکرانه حضور نسلی برآمده از شعارهای سال۵۷ و الگوگیری و از خودگذشتگی شهیدان انقلاب و در راستای تحقق آرمان های آنان، به دستاوردهای چشمگیری در زمینه های امدادی، اجتماعی، فرهنگی،حمایتی و درمانی در راه کمک به هم نوعان و تسکین آلام دردمندان و مستضعفان نائل شده است.

وی، در این خصوص بیان کرد: برگزاری هفتمین المپیاد آماده یکی از برنامه هایی بوده که در راستای تقویت فرهنگ خودامدادی، دگرامدادی و نیز توانمند سازی دانش آموزان که جامعه هدف هستند، در مهاباد و سردشت کلید خورده و به مناسبت دهه مبارک فجر تا پایان این ایام در سراسر شعب استان به اجرا خواهد شد.

معاون امور جوانان استان آذربایجان غربی نیز در خصوص برنامه های اجرایی چهارمین روز دهه مبارک فجر، اظهار داشت: در تکاب نمایشگاهی از توانمندی و دستاوردهای اعضای کانون های جوانان و دیگر کانون های این سازمان با حضور فرماندار این شهرستان افتتاح و تا پایان دهه مبارک فجر به منظور بازدید عموم مردم دایر می باشد.

وی، تصریح کرد: اعضای غنچه های هلال احمر مهدکودک های این شهرستان از نمایشگاه بازدید کردند.
آذرنیوتور افزود: در شاهین دژ نیز نمایشگاهی از دستاوردهای به جا گذاشته انقلاب شکوهمند اسلامی توسط اعضای فعال کانون طلاب خواهران این شهرستان دایر و در راستای ترویج فرهنگ انقلابی شروع به ارائه خدمات نموده است.
وی، عنوان کرد: در شهرستان سلماس نیز اعضای کانون غنچه های هلال مهدکودک غنچه لر زنگ انقلاب را نواختند و این پیروزی به یادماندنی را جشن گرفتند.

گفتنی است؛ از دیگر برنامه های اجرا شده در چهارمین روز از دهه مبارک فجر می توان به بازدید اعضای جوانان بوکان از موزه میراث فرهنگی و برگزاری آزمون درون مدرسه ای در مدارس در سلماس و چایپاره اشاره کرد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن