اخباراخبار منتخبدهه فجر 97معاونت امور جوانان

همزمان با آغاز دهه فجر؛ حضور اعضای جمعیت هلال احمر در عرصه های مختلف خدمت رسانی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی از شروع فعالیت اعضای امور جوانان استان آذربایجان غربی همزمان با آغاز دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، اعضای امور جوانان این استان همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، باری دیگر در صحنه حضور پیدا کرده و فعالیت خود را در عرصه های مختلف شروع کردند.

نجف آذرنیوتور، گفت: اعضای امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان چایپاره با حضور در مزار شهدا باری دیگر با شهدای انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل(ره) تجدید میثاق نمودند. وی اذعان داشت، یکی دیگر از برنامه های اجرا شده توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان چایپاره بازدید از کتابخانه و اخذ کارت عضویت کتابخانه بوده است .

وی، در خصوص فعالیت های جوانان در این دهه، تصریح کرد: اعضای جوانان شهرستان نقده نیز ضمن حضور در سرای سالمندان آن شهرستان، از سالمندان و عزیزان از یاد رفته عیادت و دلجویی نموده و با اهدای گل و پخش شیرینی لحظاتی شاد را برای سالمندان رقم زدند.

آذرنیوتور، افزود در شهرستان سلماس نیز اعضای امور جوانان به همین مناسبت ایستگاه سلامت را در مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان برپا نموده به کنترل فشار خون و تست قند خون نماز گذاران پرداختند.

وی از دیگر برنامه های اجرا شده در اولین روز از دهه مبارک فجر، برگزاری هفتمین دوره المپیاد آماده در شهرستان های شاهین دژ، سردشت، مهاباد، بوکان و افتتاح مدرسه امدادی شهید فتاحی شهرستان خوی عنوان کرد.

بستن