اخبارارومیهزمستان ۹۷

امدادرسانی پایگاه امداد و نجات سرو در واژگونی سرویس مدرسه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از امدادرسانی پایگاه امداد و نجات سرو ارومیه به مصدومان واژگونی سرویس مدرسه و واژگونی خودرو پژو در محور ارومیه _ نقده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، سعید رهبر سوره گفت: برابر اعلام بخشداری سرو صبح امروز در روستای فیروزیان از توابع سرو واژگون شده است.

وی، با‌بیان اینکه این خودرو یک دستگاه خودوری پراید بوده که سرویس مدارس است، تاکیدکرد: این واژگونی ۶ نفر مصدوم بر جای گذاشته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: ۲ نفر از این مصدومان توسط جمعیت هلال احمر و ۴ نفر دیگر توسط اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی اعزام شدند.

وی، تصریح کرد: هر ۶ مصدوم توسط مسئولین آموزش و پرورش در حال انتقال به مرکز درمانی بودند که با هدف انتقال سریع و انجام اقدامات اولیه درمانی بر روی آنها در مسیر توسط اکیپ های امدادی تحویل می گردد.

*واژگونی یک دستگاه پژو در جاده ارومیه _ نقده
وی، با بیان اینکه همچنین در جاده ارومیه _ نقده یک دستگاه پژو ۴۰۵ واژگون شد گفت: این حادثه در ۲۳ کیلومتری محور رخ داده که ۵ نفر در این حادثه مصدوم شدند.

رهبرسوره، ۲ نفر از این مصدومان در این حادثه توسط پایگاه های امداد نجات حیدرآباد نقده و رشکان ارومیه ارومیه به بیمارستان امام خمینی(ره) نقده منتقل شدند.
انتهای پیام/

بستن