اخبارمعاونت امور جوانان

به مناسبت گرامیداشت سالروز زلزله بم: مانور پناهگیری و خروج ایمن توسط اعضای کانون های طلاب آذربایجان غربی اجرا شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرآذربایجان غربی؛ مانور زلزله به مناسبت 5 دی ماه روز ایمنی و زلزله وبمناسبت گرامیداشت زلزله بم در حوزه های علمیه خواهرات و برادران که دارای کانون طلاب هستند برگزار شد.

نجف آذرنیوتور در اینخصوص گفت: ایران از جمله ۱۰ کشور حادثه خیز دنیا محسوب می شود و با توجه به زلزله های اخیر کشور نیاز می طلبد که عموم مردم اقدامات قبل ، حین و بعد از بحران را آموزش دیده تا در موقع وقوع حادثه ، بتوانند نسبت به آن واکنش نشان داده و خسارت های جانی را به حداقل برسانند .

وی، افزود : در همین را ستا به مناسبت هفته ایمنی و زلزله و گرامیداشت زلزله بم مانور هایی را به منظور حفظ آمادگی و توان افزایی و بالا بردن سطح آگاهی عموم مردم ، در خوابگاه ها و حوزه های علمیه سطح استان برگزار شد .

معاون جوانان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: در شهرستان های خوی ، ماکو ، شوط ، چایپاره و شاهین دژ که دارای کانون های طلاب سازمان جوانان هستند به مناسبت گرامیداشت زلزله بم و هفته ایمنی و زلزله ، مانور پناهگیری و خروج ایمن با حضور اعضای کانون های جوانان و طلاب برگزار شد .

وی، تاکید کرد: البته به همین مناسبت نیز مانور بزرگ استانی به منظور بالابردن آمادگی روستاییان ، با حضور سازمان ها و ارگان های امدادی در هفته جاری توسط کانون روستایی و عشایری شهرستان ارومیه برگزار خواهد شد .
انتهای پیام/

بستن