اخباراخبار منتخبتکابمعاونت امور داوطلبان

بشردوستی مهم ترین ماموریت جمعیت هلال احمر/ داوطلبان مهم ترین رکن این سازمان هستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی بشردوستی را مهم ترین ماموریت جمعیت هلال احمرعنوان کرد و گفت: داوطلبان مهم ترین رکن این سازمان هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، مدیر عامل و مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی و هیات همراه در دومین روز سفر خود به تکاب با اعضای داوطلب و امدادگران جمعیت هلال احمر تکاب دیدار کردند.

*آرمان های جمعیت هلال احمر الگو گرفته از رفتار و منش اهل بیت است

در این دیدارحجت الاسلام والمسلمین نیساری در با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت: در قیامت از انسان ۴ سوال پرسیده می شود اولی از چگونگی گذر عمر انسان است، دومین سوال درخصوص گذشت جوانی انسان است چراکه عمل، علم، دانایی و آگاهی در دوران جوانی رخ می دهد، سومین سوال درخصوص منبع دخل و خرج رزق و روزی بوده و چهارمین سوال در خصوص محبت به اهل بیت خواهد بود.

وی، افزود: جمعیت هلال احمر و امدادگران همگی الهام گرفته از منش اهل بیت عصمت و طهارت بوده و اعضای جمعیت هلال احمر پیرو رفتار اهل بیت هستند.

*کمک به مردم اصلی ترین ماموریت جمعیت هلال احمر

سعید رهبر سوره نیز در این جلسه تصریح کرد: شهرستان تکاب با وجود اینکه مسافت طولانی با مرکز استان دارد اما مردم متدین، راسخ و خواستار نگهداری آثار باستانی و تاریخ آرامش خاصی را نیز به مهمانان این شهر الهام می کند.
وی، افزود: اصلی ترین ماموریت هلال احمر کمک به مردم است و فعالیت در این جمعیت موهبی است که نصیب هر کسی نمی شود عملی که شما اعضای جوانان در حال انجام آن هستید اعمالی غیر قابل مقایسه با دیگر امورات است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، حضور جوانان در جمعیت هلال احمر را حرکتی جهادگونه عنوان کرد و گفت: داوطلبان مهم ترین رکن جمعیت هلال احمر را تشکیل می دهند و بخش عمده ای از شهر تکاب را کارمندان جمعیت هلال احمر تشکیل می دهند که عنوان امدادگر ودواطلبان را دارند.

وی، تاکید کرد: کمک به مردم و انگیزه خدمت رسانی به مردم باعث می شود که بدون داشتن چشم داشتی در این جمعیت فعال بوده و اقدام به خدمت رسانی به مردم کنند.

رهبرسوره، کمک به انسانیت و بشردوستی را هدف والای جمعیت هلال احمر عنوان کرد و ابراز کرد: از همکاری اعضای جمعیت هلال احمر تکاب و رئیس این سازمان به دلیل فعالیت بدون چشم داشت تشکر کرده و امیدواریم قادر به حل مشکلات شما باشیم.
انتهای پیام/

بستن