اخباراخبار منتخبپیام ها

پیام تبریک سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، سعید رهبر سوره، سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی طی پیامی هفته بسیج و آغاز این هفته را به تمامی مردم و بسیجیان تبریک گفته و پیامی بدین شرح صادر نمود:

سالروز فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) در ۴ ‌آذرماه سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید، بر همگان مبارک باد.

“بسیجی” از جمله واژه‌هایی است که به لطف انفاس قدسی امام تنها در لغتنامه و دایره‌المعارف انقلاب اسلامی یافت می‌شود. “بسیجی” فرد عاشق سر از پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت و انقلاب اسلامی کرده است.

شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل نقش تعیین کننده دارد.

اینجانب هفته گرامی داشت مقام بسیج و بسیجی را حضور بسیجیان دریادل وبخصوص همکاران محترم بسیجی جمعیت هلال احمر تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان موفقیت و سربلندی در راستای قدم برداشتن در مسیر سبز ولایت، خدمت صادقانه و مخلصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ادامه راه شهدای عزیز این مرز و بوم، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه ای «مدظله العالی» و در سایه ی توجهات امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» را برایتان مسئلت می نمایم.

سعید رهبر سوره
سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن