اخباراخبار منتخبپیام ها

پیام سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی به مناسبت ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، متن پیام سعید رهبر سوره به شرح زیر است:

 

روز ۱۳ آبان بیانگر عشق و ایمان ملت ایران به ویژه قشر دانش آموز برای سربلندی و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای کوتاه کردن دست استکبار و دشمنان اسلام و نظام با اراده ای وصف ناپذیر است که مصداق آن را می توان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مشاهده نمود.

 

با مشاهده چنین راست قامتانی است که می توان گفت کوچکی سن نمی تواند ایمان و اعتقاد انسان های نیک را محدود نمود و حقیقت جویان در هر برهه از زندگی روحیه و منشی بزرگ دارند

 

۱۳ آبان در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه ای دارد چراکه دانشجویان متعهد و انقلابی ایران توانستند در امتداد خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قدرت شکست ناپذیری این طاغوت زمان را درهم شکنند و فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در صحنه های بین الملل طنین انداز نمایند.

 

واقعه ی ۱۳ آبان که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد، به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت.

 

در این روز، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.

 

اعضای جوانان و داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، با گرامیداشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن