اخباراخبار منتخبپیام ها

پیام سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی به مناسبت سالروز بازگشت پرستوهای مهاجر به وطن

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، سعید رهبر سوره، طی پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی به عنوان، روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یاد آور ایامی پر از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی است که عطر شهیدان را با خود داشتند.

بی شک آزادگان از مهم ترین سرمایه های انقلاب اسلامی به شمار می روند این بزرگمردان همانانی هستند که پابه پای شهدا در پی اهداف امام راحل کوشیده و با افتخار و سرافرازی از میهن اسلامی دفاع کرده اند.

آزادگانی که اسارت دشمن را به سخره گرفته و با مقاومت پایداری تکلیف خود را به اسلام و ایران عزیز به شایستگی ادا نمودند.

حال آنکه روز ۲۶ مرداد ۱۳۶۹، چشمان منتظر ملت شاهد بازگشت غرورآفرین آزاد مردانی بود که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند، مجاهدت و استقامت ورزیدند و توانستند در سال‌های زجر و شکنجه، با وجود درد و بیماری جسمی، روح و روان خود را حفظ کنند و تقوا و مردانگی خود را مضاعف نمایند تا در بازگشت به ایران اسلامی در صحنه‌های مختلف اجتماعی، سرمشق و نمونه‌ای برای صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی باشند.

اینجانب این روز تاریخی را به مقام معظم رهبری، تک تک آزادگان و خانواده معزز ایشان تبریک و تهنیت گفته و از خداوند آرزوی توفیق برایشان دارم.

سعید رهبر سوره
سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن