اخباراخبار منتخبخویمعاونت امور داوطلبان

مراسم گلریزان طرح ملی همای رحمت در شهرستان خوی برگزار شد

به همت معاونت داوطلبان استان آذربایجان غربی، مراسم گلریزان طرح ملی همای رحمت در شهرستان خوی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، معاون داوطلبان جمعیت استان دراین مراسم اظهار داشت: هدف اصلی از اجرای این طرح، ترویج ارزش های انسان دوستانه در شیوه خدمت رسانی و کمک به ایتام و ایجاد زمینه مشارکت خیران و نیکوکاران در اجرای برنامه های عام المنفعه و خیریه است.

خلیل مختاری خاطر نشان کرد: در مرحله نخست از طرح ملی همای رحمت، افراد نیازمند شناسایی می‌شوند و سپس سبدهای غذایی تهیه شده از سوی خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر به خانواده‌های نیازمند اهدا می‌گردد.

وی گفت: ماه مبارک رمضان با همه مهربانی‌هایش، فرصتی مغتنم برای تهذیب روح و اسبابی برای راه یافتن به عرش خدا است، در حالی که فضل ماه مبارک رمضان با همه زیبایی‌هایش تنها به روزه گرفتن نیست، بلکه هدف از آن توجه به نداشته‌های همنوعان است. نیازمندانی که باید مورد توجه قرار گیرند و در داشته‌هایمان شریک شوند.

معاونت داوطلبان استان آذربایجان غربی از همکاری بیشتر سازمان داوطلبان با مجمع خیرین خبر داده و افزود: سازمان داوطلبان به عنوان دبیر مجمع خیرین کشور انتخاب شده و از این پس روابط ما بیش از پیش افزایش می یابد و امیدواریم به کمک شما خیرین گرامی در راه خدمت به ایتام و نیازمندان قدم برداریم.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن