اخباراخبار منتخبتصاویرستادی

همایش تجلیل از فعالین سال ۹۶ و منتخبین طرح نوروزی ۱۳۹۷ جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی برگذار شد (همراه با گالری تصاویر )

معاون عملیات سازمان امداد و نجات کشور: استان آذربایجان غربی رتبه یک کشوری را در امداد رسانی و ارائه خدمات به سیل زدگان دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، همایش تجلیل از فعالین سال ۹۶ و منتخبین طرح نوروزی ۹۷ صبح امروز با حضور معاون عملیات سازمان امداد و نجات کشور، مدیر کل مدیریت بحران استانداری، فرماندار شهرستان ارومیه، فرماندهان نظامی و اعضا و کارکنان جمعیت استان برگزار گردید.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در این همایش ضمن اشاره به ظرفیت های استان و پیشرفت آن اظهار داشت: فرآیند توسعه استان آذربایجان غربی به گونه ای است که روز به روز به سمت پیشرفت رفته و هم راستا با این مهم، شاهد افزایش چشمگیر حوادث مختلف بوده ایم.

شاهین فتحی افزود: سال ۹۶ بی نظیر بود در میزان حوادث، به طوری که تمامی اتفاقات در زمینه های مختلفی که فکرشان را می کردیم ما را از آغاز فروردین ماه تا آخرین روزهای اسفند درگیر کرد.

وی ضمن اشاره به مدیریت هوشمند و قوی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی گفت: هم افزایی در راستای ارائه خدمات و بهتر شدن هرچه بهتر آن ها از لحاظ کیفی و کمی، همچنین همکاری بی نظیر نهادها و ادارات هم راستای استان با این جمعیت در حوادث و بحران ها، نشان از این مدیریت قوی دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی اظهار کرد: هلال احمر در پنج محور فعالیت می کند، اولین محور و مهمترین آن که دلیل اعتماد امروز مردم به این جمعیت است مردم محوری آن است، این سازمان از مردم برخاسته و برای ملت است.

حسن محمودی اصل زاده ادامه داد: محور بعدی جوان محور بودن است، حدود یک میلیون جوان عضو در این مجموعه نشانگر انجام بخش اعظمی از فعالیت های فرهنگی کشور را می دهد، محور بعدی نیز داوطلب محور بودن آن است، ساختار شوراهای اجرایی، اداری و خیرین و دارایی های جمعیت مربوط به مردم بوده، مردمی که به جمعیت اعتماد کرده و این جمعیت به پشتوانه آن ها اداره شده و فعالیت های خود را تامین کرده است.

وی تصریح کرد: محور بعدی این جمعیت فعالیت های فرهنگی آن است و محور آخر اعتماد مردم است که این اعتماد برای ما ارزشمند بوده و تمام سعی خود را می کنیم تا این اعتماد را روز به روز افزایش دهیم.

در اثنای این همایش گروه های سرود دانش آموزی و غنچه های هلال جمعیت هنر نمایی کرده و پس از اجرای موسیقی، بخش تجلیل برگزار شده و از روسای شعب، امداد گران، جوانان، کارشناسان، داوطلبان و اعضای برتر سال ۹۶ و منتخبین طرح نوروزی ۹۷ تقدیر شده و لوح یادبود اهداء شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن