اخبار منتخبپیام ها

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی طی پیامی روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، حسن محمودی اصل زاده پیامی ، هجدهم اردیبهشت ماه مصادف با روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ را تبریک گفت؛ این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

به راستی که مفاهیمی چون ایثار، از جان گذشتگی و مهربانی، سر تعظیم فرود آورده اند در برابر هلال احمر و رادمردان و شیر زنان آن. آری سخن از انسانهای پاک و وارسته ای است که با دست های پر تلاش، سینه های لبریز از امید، دل های سرشار از شور یاری همچون فرشتگان بی هیچگونه منت سر بر فرمان خدا نهاده و از جان و دل به کمک نیازمندان و امدادطلبان می‌شتابند و واژه های عمیقی چون ایثار را به چالش می کشند.

مقدس ترین و زیباترین تندیس های نوع دوستی بی شک دستهایی هستند که برای کاستن از آلام بشری از هیچ کوششی دریغ نکرده و از سرمای زمستان و داغی تابستان بیمی به دل راه نداده اند، آری که اینان سختکوشان جمعیت هلال احمر هستند.

این امدادگران، جوانان، داوطلبان، خیرین و پرسنل جمعیت هلال احمر نشان افتخاری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که در سراسر جهان سفیران صلح و انسان دوستی شده اند و در همه حال با دانش و مهارت و تجربه خویش گرمابخش زندگی و تسکین دهنده آلام حادثه دیدگان و نیازمندان می شوند.

لیکن برای خود لازم می دانم به مناسبت ۱۸ اردیبهشت ماه “روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ” مراتب تشکر و تقدیر خود را از خدمات و زحمات ارزنده و بی شائبه خانواده بزرگ هلال احمر استان آذربایجان غربی اعلام نمایم و امید است با استعانت از پروردگار متعال و در سایه عنایت و توجهات حضرت ولیعصر(ع) با همکاری و همدلی تمامی شما تلاشگران عرصه احسان، بشر دوستی و نیکو کاری شاهد توفیقات بیشتر و موفقیت های عظیم تری در راستای انجام ماموریت ها و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

حسن محمودی اصل زاده
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن