اخبارطرح نوروزی ۹۷معاونت امور جوانانمیاندوآب

نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان های میاندوآب، شاهیندژ و تکاب در پست نوروزی میاندوآب

نماينده مجلس شوراي اسلامي شهرستان هاي مياندوآب، شاهيندژ و تكاب با هيات همراه در پايگاه بين شهري برده رشان، پايگاه موقت (ميدان عاشورا) و چادر ايمني و سلامت مسافرين نوروزي جمعيت هلال احمر شهرستان مياندوآب حضور یافته و از تجهيزات، امكانات و روند اجراي طرح ها بازديد نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایحان غربی، همایون هاشمی اظهار داشت: فعالیت شبانه روزی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر و حضور فعال و سریع عوامل امدادی در زمان بروز حوادث و بحران و همچنین استقبال از مسافرین با اهداف ایمنی و سلامت و جلوگیری از تصادفات جاده ای قابل تقدیر و تشکر است.

هاشمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان میاندوآب یکی از راه های دسترسی شهرهای جنوب استان و پل ارتباطی با سایر استان ها بوده و به دلیل تردد زیاد آمار حوادث جاده ای بالایی دارد لذا نیازمند امکانات ویژه برای منطقه ای ویژه است از این رو تمام تلاش خود در را در جهت تجهیز کردن امکانات و خودروهای امدادی هلال احمرشهرستان میاندوآب را در سال جاری خواهد داشت.

وی در سخنانش قول مساعد برای احداث پایگاه ثابت امداد و نجات بین شهری برده رشان در زمین اهدایی خیرین با همکاری مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی و پیگیری از ستاد کشوری را در سال ١٣٩٧ داد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن