اخباراخبار منتخبارومیهاشنویهبوکانپلدشتپیرانشهرتکابچالدرانچایپارهخویستادیسردشتسلماسشاهین‌دژشوطماکومعاونت امدادونجاتمعاونت هامهابادمیاندوآبنقده

۵۴۵ نیروی امدادی هلال احمر در آذربایجان غربی راهپیمایی ۲۲بهمن را پوشش دادند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: بیش از ۵۴۰ نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر، راهپیمایی ۲۲ بهمن را در سراسر شهرستان های استان به زیر چتر امدادی خود در آوردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، حسن محمودی اصل زاده روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: امدادگران و پرسنل هلال احمر آذربایجان غربی با همکاری پزشکان داوطلب در قالب ۲۰ چادر سلامت و مراکز درمانی، پوشش امدادی این راهپیمایی را برعهده داشتند.

وی اظهار کرد: در این راستا چادرهایی در مسیر راهپیمایی با عنوان ایستگاه سلامت و استراحتگاه هایی برای سالمندان و کودکان فعالیت کرده و در آن به ۷۸۵ نفر از افراد مسن و بیماران خدمات رایگان در زمینه تست قند و فشار خون ارائه شد و پنج نفر از کمک های اولیه و خدمات امدادی بهرمند شدند.

محمودی اصل زاده با اشاره به آمار خودروهای به کارگیری شده نیز گفت: برای پوشش امدادی راهپیمایی این روز بزرگ ۳۰ دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی به کار گرفته شده بود.

گالری تصاویر پوشش امدادی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۶

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن