اخبارپیام هاستادی

پیام تبریک‌مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر:

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی، دکتر محمودی در پیامی، فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بهمن‌ماه برای مردم ما یادآور حماسه و شکوهی تاریخی است، روزهایی که به‌حق، روزهای فجر و نور نام نهاده شده‌اند.

این انقلاب شکوهمند با بروز تحولاتی عظیم در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و علمی کشور، دستاوردهای شگرف و ارزشمندی را به همراه داشت به گونه‌ای که ایران اسلامی پس از گذر از فراز و نشیب‌های بسیار و به برکت خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ، قله‌های رفیع پیشرفت و تعالی را فتح کرده و اینک در اوج اقتدار و آزادگی ایستاده است.

بی‌گمان امروز مجاهدت و نوآوری در عرصه اقتصاد، اشتغال زایی و جوان‌گرایی، به‌عنوان جبهه جدید انقلابی گری، مهم‌ترین و ارزشمندترین اقدامی است که می‌توان آن را به‌عنوان بزرگ‌ترین و مؤثرترین دستاورد در طول دوران فجر انقلاب به‌ویژه در چند سال اخیر دانست که قطعاً پیام مقام معظم رهبری تحت عنوان “اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال” بیانگر آن است.

تحسین و تبریک این دهه مبارک نه تشریفات و تملق بلکه وظیفه و برآمده از عمق جان‌ودل مردم همیشه درصحنه ایران اسلامی است که امید است تا قیام موعود، مستدام بوده و ملت شریف و بزرگ ایران‌زمین را در پرتو عنایات باری‌تعالی از برکات و ثمرات ثمین انقلاب اسلامی بهره‌مند گرداند.
سی و نهمین بهار انقلاب را به ملت شریف ایران و مردم غیور آذربایجان، همچنین نیروهای پرتلاش و همیشه درصحنه جوانان، امدادگران، داوطلبان، خیّرین و کارکنان جمعیت هلال‌احمر تبریک عرض می‌کنم.

حسن محمودی اصل زاده
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی

بستن