اخبارجلساتشهرستان هامعاونت امدادونجاتمعاونت امور جوانانمعاونت امور داوطلبانمهاباد

نشست مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی و هیأت همراه با اعضای جوانان ، داوطلبان ، امدادگران و پرسنل هلال احمر شهرستان مهاباد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در جمع امدادگران، جوانان، داوطلبان و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان مهاباد: جمعیت هلال احمر متعلق به همه مردم است و باید با تبلیغات و فرهنگ سازی صحیح، به گونه ای باعث جذب نیکوکاران شده و در راه رسیدن به آرمان های مقدس جمعیت بکوشیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، دکتر حسن محمودی اصل زاده در جمع امدادگران، جوانان، داوطلبان و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان مهاباد اظهار کرد: به زودی شاهد راه اندازی درمانگاه عمومی هلال احمر در مهاباد خواهیم بود و امیدواریم پروژه هایی بیشتر برای درآمدزایی جمعیت داشته باشیم.

وی افزود: هدف ما پس از کمک و خدمت رسانی به مردم و دست یابی به آرمان های مقدس هلال احمر، آینده سازی و ایجاد موقعیت برای اعضای فعال و توانمند جمعیت است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی ضمن اشاره به عرصه مهم فعالیت جوانان و امدادگران و لزوم توجه بیش از پیش به اعضا افزود: خوشبختانه جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی جزو توانمندترینها در جذب جوانان و امدادگران بوده که امیدواریم با یاری هم، استعدادهای جوانان را پرورش داده و قدم‌های بزرگی در این راستا برداریم.

حسن محمودی اصل زاده هدف از تشکیل این نشست و دیدار هارا رسیدگی به مشکلات تمامی اعضای هلالی جمعیت و ایجاد فضایی پرانرژی برای فعالیت دانسته و گفت: امیدوار هستیم که در این راه با حمایت مسئولین و اعضا بتوانیم گام های مؤثری برداریم و هرچه بیشتر موجب پیشرفت این نهاد عام المنفعه در راستای خدمت به مردمان شویم.

در انتهای این نشست، جوانان، امدادگران و دبیران کانون های هلال احمر شهرستان مهاباد به بیان مشکلات خود در حوزه های مختلف پرداخته و با بررسی و ارائه راه کارهای مختلف از طرف مدیر عامل هلال احمر استان به پایان رسید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن