اخبارجلساتستادیماکو

دوره آموزشی مدیریت بحران ویژه ادارات عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران منطقه آزاد ماکو برگزار شد

دوره آموزشی منطقه ای مدیریت بحران ویژه ادارات عضو مدیریت بحران منطقه آزاد ماکو با حضور شهرستان های شوط و پلدشت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، هدف از برگزاری این دوره آموزشی یک روزه، ارتقاء دانش اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران منطقه آزاد ماکو و افزایش هماهنگی بین مدیران ادارات بود.
در این دوره به صورت فشرده مفاهیم اصلی مدیریت بحران از قبیل مبانی مدیریت بحران، ارزیابی سانحه، اصول و مبانی عملیات امداد و نجات، فرماندهی و مدیریت میدانی حادثه، مدیریت خطرپذیری، طراحی و اجرای مانور عملیات ارائه شد.
دوره آموزشی مدیریت بحران با حضور و تدریس اساتید کشوری از قبیل دکتر شریفی، مدیرکل آموزش های تخصصی معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر کشور و دکتر شریف آرا، مشاور معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در مراسم افتتاحیه این دوره اظهار کرد: دوره های آموزشی مدیریت بحران بسیار اهمیت داشته و این چنین فعالیت ها و هماهنگی هایی برای اعضای مدیریت بحران لازم و ضروری می باشد.
حسن محمودی اصل زاده در این باره افزود: جمعیت هلال احمر استان آمادگی لازم برای برگزاری مستمر دوره های آموزشی و مانور های عملیاتی را دارد؛ وی در این مراسم از سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعیت هلال احمر این شهرستان به خاطر میزبانی این دوره تشکر نمود.
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن