ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
موقعیت شما: صفحه اصلی
نمایش مطلب    
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2101  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


دومین نشست تشکیلاتی مجامع کانونهای دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در تهران برگزار شد

دومین نشست تشکیلاتی مجامع کانونهای دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر  در تهران برگزار شدرئیس جمعیت هلال احمر در دومین نشست تشکیلاتی محامع کانونهای دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به نقش جوانان در جوان سازی جمعیت هلال احمر تاکید کرده و گفت: نقش جوانان در به ثمر رساندن اهداف هلال احمر تأثیر گذار است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اذربایجان غربی، دکتر سید امیر محسن ضیائی در دومین نشست تشکیلاتی مجامع کانونهای دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، اظهار داشت: حضور در میان جوانان با انگیزه ای که با هدف اشاعه صلح و دوستی، کاهش آلام بشریت و مبارزه با خشونت به ارائه خدمات انسان دوستانه می پردازند، لحظاتی است که گویی عمر آدمی محسوب نمی شود.

وی با بیان اینکه جوانان ازخانواده های پاک جمعیت هستند افزود: ابراز این نوع احساسات دو سویه است، از جمعیت به جوانان منتقل می شود و جوانان و خوانواده هایشان هم متقابلا این احساسات پاک را همچون حساب قرض الحسنهایی به جمعیت بازمی گردانند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور گفت: نقش‌های مدیریتی جوانان در راستای کارگروهی و تطبیق فعالیت‌ها با نیازها و همچنین توانمندی جوانان باید گسترش یافته و زمینه‌سازی اعمال خلاقیت در برنامه‌ها توسط جوانان و آموزش و تمرین مهارت‌های مدیریت و نقش‌دهی به جوانان ایجاد شود.

معاون آموزش پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر گفت: جوانان می‌توانند ارزش اجتماعی ایجاد کنند و به افراد ارزش دهند و نگاه درستی در جامعه ترویج دهند و در راستای ملاک‌های واقعی شاخص ایجاد کنیم.

دکتر سید جمال الدینی با اشاره به این که تاب‌آوری جامعه از تاب‌آوری ساختمان مهم‌تر است افزود: ارزش اجتماعی مقدمه ایجاد تحول، سرمایه اجتماعی، مسئولیت اجتماعی و تاب آوری است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی نیز در این نشست با اشاره به نقش پر اهمیت و جایگاه ویژه جوانان در پیشبرد اهداف سازمانی و بشردوستانه اظهار کرد: باید برای مشارکت هرچه بیشتر جوانان ظرفیت سازی دقیقی انجام شود تا با شناسایی و الگو سازی از جوانان موفق، زمینه رشد و تعالی آنان را افزایش دهیم.

دکتر حسن محمودی اصل زاده به عنوان تنها مدیر عامل حاضر در این نشست، از طرف رئیس سازمان جوانان کشور به عنوان مدیرعامل استانی که عملکرد مؤثری در بکارگیری از خدمات داوطلبانه اعضا در فعالیت های بشر دوستانه سازمان داشتند و استفاده از تجربیات ایشان، در سمت اجرایی مدیر پنل تخصصی نشست تشکیلاتی مجامع کانون های دانشجویی و جوانان انتخاب گردید.

در مراسم اختتامیه دومین نشست تشکیلاتی مجامع کانونهای دانشجویی و جوانان هلال احمر، از استان آذربایجان غربی به عنوان یکی از استان‌های برترتقدیر شده و این لوح سپاس به مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی اهدا گردید.

کد خبر:  1553884
فرستنده: خبر نویسان
گروه: اخبار و رویدادها
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:

دوشنبه 27 آذر 1396