ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
موقعیت شما: صفحه اصلی
نمایش مطلب    
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2115  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


گردهمایی معاونان امور جوانان جمعیت هلال احمر سراسر کشور و مسئولین ستادی سازمان جوانان در ارومیه برگزار شد

گردهمایی معاونان امور جوانان جمعیت هلال احمر سراسر کشور و مسئولین ستادی سازمان جوانان در ارومیه برگزار شد


به میزبانی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، گردهمایی معاونان امور جوانان جمعیت هلال احمر سراسر کشور و مسئولین ستادی سازمان با حضور رئیس سازمان جوانان هلال احمر به مدت دو روز در هتل آنای ارومیه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ دکتر مسعود حبیبی، رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور در نشست معاونان امور جوانان اظهار کرد: وجود جوانان، مردان و زنان که پرنشاط و پر شور و با امید به موفقیت و پیروزی، هرچه بیشتر تلاش می کنند، مهمترین فرصت ما هستند، فرصت بزرگی که برای گسترش انسان دوستی و محبت بین انسان ها و ایجاد صلح بسیار حائز اهمیت است.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور افزود: ما معتقد هستیم که بهترین سن برای آموزش سن کودکی پنج تا هفت سال است که در این زمینه، کانون غنچه های ما بیش از 3 هزار مهد کودک در سراسر کشور ایجاد کرده و محلی برای یادگیری بشردوستی، نوع دوستی و مهربان بودن و مهربانی کردن فرزندانمان فراهم آورده است.

دکتر حبیبی ادامه داد: فرزندان ما باید یاد بگیرند که برای فردای فرهنگ ما انسان هایی با اعتماد به نفس، شاداب، توانمند و نوع دوست باشند که برای گسترش فرهنگ صلح و دوستی در جامعه مؤثر واقع شوند.

وی در آخر گفت: امیدوار هستیم که در این راه با حمایت مسئولین محترم کشوری و نظام بتوانیم گام های مؤثری برداریم و هرچه بیشتر موجب پیشرفت این نهاد عام المنفعه در راستای خدمت به مردم عزیز کشورمان شویم.

بررسی برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر با موضوع جذب اعضا و گسترش مشارکت جوانان، ارائه گزارش فعالیت های یکساله و راهکارهای ارتقاء و گسترش فعالیت مجامع، بازدید از جشنواره هلال دوستی، شناخت آسیب های اجتماعی و راهکارهای ارتقاء ظرفیت های اجتماعی جوانان، تبادل نظر در خصوص فعالیت های حوزه آموزش و پژوهش، بازدید از دریاچه ارومیه و حمایت از احیای آن، به عنوان فعالیت زیست محیطی از جمله موضوعات، مطالب و فعالیت های این دو روز گردهمایی بود.

کد خبر:  1553810
فرستنده: خبر نویسان
گروه: اخبار و رویدادها
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:

دوشنبه 27 آذر 1396