ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
موقعیت شما: صفحه اصلی
نمایش مطلب    
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2117  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی با مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات جمعیت هلال‌احمر کشور برگزار شد.

جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی با مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات جمعیت هلال‌احمر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی، جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی با مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات جمعیت هلال‌احمر کشور و با حضور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان برگزار گردید.

طی این جلسه، معاونین و دیگر اعضای شورا، به طرح سؤالاتی پیرامون وظایف اداره بازرسی و نحوه رسیدگی به شکایات چه از طرف ارباب‌رجوع و چه داخل سازمان پرداخته و در مورد مباحث و قوانین گفت‌وگو نمودند.

مجتبی ابراهیمی آشتیانی مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات جمعیت هلال‌احمر کشور در این نشست اظهار کرد: وظیفه اصلی اداره ارزیابی عملکرد که به‌عنوان بازرسی در سازمان به‌کار گرفته می‌شود این نیست که به دنبال تخلفات و کشف آن باشد.

وی افزود: عمده فعالیت این اداره به جهت نظارت بر منابع کلی جمعیت چه ازلحاظ لجستیک، تجهیزات و اماکن چه ازلحاظ سرمایه انسانی است که آیا در جای خودش به‌کارگیری می‌شود و یا اثربخشی که باید ایجاد شود وجود دارد یا نه.


مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: تمامی همکاران و امدادگران ما به خوبی به وظایف سازمانی خود واقف بوده و با تمام تلاش در جهت خدمت‌رسانی به ملت شریف ایران می‌کوشند.

کد خبر:  1552769
فرستنده: خبر نویسان
گروه: اخبار و رویدادها
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:

دوشنبه 27 آذر 1396