اخبار منتخبحوادث

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی: امداد رسانی به ۱۱۸ فرد گرفتار شده در برف و کولاک در آذربایجان غربی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از امداد رسانی به 118 گرفتار شده در برف و کولاک طی 24 ساعت گذشته توسط نیروهای امدادی هلال احمر استان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی:
امداد رسانی به ۱۱۸ فرد گرفتار شده در برف و کولاک در آذربایجان غربی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از امداد رسانی به ۱۱۸ گرفتار شده در برف و کولاک طی ۲۴ ساعت گذشته توسط نیروهای امدادی هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، امیر جعفرزاده در خصوص جزییات امداد رسانی در پی بارش سنگین برف و کولاک در استان طی روز جاری افزود: با بارش برف و وقوع کولاک در محور آغ بلاغ در شهرستان اشنویه و برده رشان در شهرستان میاندوآب ۴۰ خودرو به همراه ۱۱۸ سرنشین گرفتار در کولاک و برف توسط نیروهای اهلال احمر امداد رسانی شد.

وی ادامه داد: از این تعداد ۳۴ خودرو به همراه ۳۴خانوارو ۱۰۲ سرنشین مربوط به شهرستان اشنویه ابتدای روستای رش کند و ۶ خودرو با ۶ خانوار و ۱۵ نفر در محور میاندوآب به مهاباد در گردنه برده رشان است که توسط سه تیم امدادی توسط سه پرسنل و ۹ داوطلب هلال احمر امداد رسانی شدند.

جعفرزاده از امداد رسانی به ۱۱۷ نفر از ۱۱۸ فرد حادثه دیده در این عملیات ها خبر داد و گفت: یک نفر از افراد گرفتار شده در برف و کولاک مصدوم شده بود که توسط نیروهای امدادی جمعیت مداوا به مرکز درمانی اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی به انتقال یک خانم باردار در شهرستان تکاب به مرکز درمانی توسط نیروهای امدادی هلال احمر اشاره کرد و گفت:در این عملیات های امدادی سه دستگاه آمبولانس بکارگیری شد.

جعفرزاده با اشاره به توزیع اقلام غذایی به برخی از افراد گرفتار در برف، یادآور شد: در این عملیات ۲۲ بسته جیره غذایی اضطرار ی نیز توزیع شده است.

وی با بیان اینکه امداد رسانی به دلیل تداوم بارش برف و لغزنده بودن محورهای ارتباطی ادامه دارد، گفت: شهروندان عزیز به محض اطلاع از این حوادث موارد را از طریق تلفن ۱۱۲ اطلاع رسانی کنند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن