اخبار منتخبمعاونت امور جوانان

ارائه خدمات طرح “آمران سلامت” هلال احمر به بیش از ۱۵۰ هزار نفر از ابتدای اجرای طرح تاکنون در استان آذربایجان غربی

مدیر عامل استان آذربایجان غربی از ارائه خدمات آمران سلامت به بیش از 150 هزار نفر از ابتدای اجرای طرح تاکنون در سراسر استان خبر داد‌.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، امیر جعفرزاده مدیر عامل استان آذربایجان غربی گفت: از ابتدای آغاز طرح آمران سلامت که در راستای فرمان مقام معظم رهبری در مبارزه با کرونا و با مشارکت اعضای جوان و داوطلب انجام شد؛ تا کنون بیش از ۱۵۰ هزار نفر از شهروندان استان در محل های پر تردد شهر، ترمینال، فروشگاههای خرید و خانه های هلال روستایی به رعایت موارد بهداشتی و زدن ماسک توصیه شدند.

وی همچنین افزود:از پنجم آبان تاکنون سه هزار و ۸۸۳ عضو داوطلب به روز در پوشش هزار و ۳۸۷ تیم در پایگاههای ثابت و سیار با مشارکت ۴۹ سمن فعالیت کردند.

جعفرزاده گفت: در این طرح ۴۸ هزارو ۳۴۵ ماسک توزیع شده و ۸۳۱ لیتر محلول ضدعفونی برای اعضا و مردم بهره ور استفاده شده است.

مدیر عامل استان آذربایجان غربی در ادامه تشریح این طرح گفت: مجریان این طرح علاوه بر ارائه راهنمایی های لسانی، به افرادی که نسبت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی کم توجهی نشان داده و سلامت خود و جامعه را به مخاطره می اندازند، تذکر دادند .

 

#اینفوگرافیک پایان اجرای طرح #آمران_سلامت در جمعیت هلال احمر استان #آذربایجان_غربی و بهره مندی 168 هزار نفر و توزیع بیش از 54 هزار عدد ماسک در یازده روز اجرای طرح

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن