اخباراخبار منتخبجلساتستادی

آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان آذربایجان غربی برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی با حضور هیئت اعزامی از طرف نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور (حاج آقا موسوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه آموزشی علمی کاربردی هلال، حاج آقا فقیه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبان، حاج آقا واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، حاج آقا دهقان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان کردستان، جناب آقای صالح زاده رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور) و سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی و اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان در ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، در این آیین که در سالن جلسات جمعیت هلال احمر استان بر پا شد، امیر جعفرزاده سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی ضمن خیر مقدم به میهمانان ویژه این برنامه در ادامه از زحمات حاج آقا نیساری در اجرای مسئولیت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان تشکر کرده و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند و همچنین انتصاب حجت الاسلام والمسلمین پیروزی فر را تبریک عرض نموده و اظهار داشتند انشاءالله با همکاری هم گامی بلندتر و ارزشمندتر برداریم.

وی در ادامه جلسه سخنی از حضرت امام خمینی(ره) بیان کردند که، اگر فرهنگ اصلاح بشود جامعه اصلاح میشود و انسان در مسیر زندگی خودش بحث مسائل اقتصادی و سیاسی و اجتماعی را دارد اما بحث بعد فرهنگی بسیار ارزشمند است چون ریشه در تعلیم و تربیت دارد. و اظهار کردند جایگاه نمایندگی ولایت فقیه در سازمان ها بویژه هلال احمر بسیار ارزشمند است. اگر در این حوزه ما توفیقاتی داشته باشیم قطعا در سایر حوزه ها و عرصه های امدادی هم توفیقاتی خواهیم داشت.

در ادامه این آیین حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای فقیه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اظهار کرد: هلال احمر جای مقدسی میباشد که نمونه ای از کارهای خیر و بشر دوستانه در منطقه هرمزگان با عنوان طرح نذر آب در حال اجرا میباشد. و انجام کارهای حسنه و خدمات به همنوعان خود بالاترین عبادات است.

نماینده اسبق ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، اظهار کرد: حفظ جایگاه نماینده ولی فقیه در این مدت جز ارکان اصلی بوده و تلاش برا حفظ اعتماد و جذب مردم برای کارهای بشر دوستی از جمله کارهای بوده که در اولویت قرار داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نیساری افزود: این امانت بر دوش بنده بوده و امروز این امانت را در اختیار برادر ارجمند حجت الاسلام والمسلمین پیروزی فر میگذارم.

وی افزود: مجموعه هلال مجموعه ای است که سنگ صبور مردم بوده و هست و خدمت در این مجموعه افتخاری بزرگ برای بنده بود.

حجت الاسلام و المسلمین پیروزی فر در این جلسه گفت: در زمان حوادث هلال احمر بسیار خوب درخشید و در کنار مردم بود و با تلاش صادقانه کارنامه ای درخشان از خود به جای گذاشت.

وی افزود: آذربایجان غربی، استان حساسی است و مشکلات عدیده ای دارد و نیاز است با هم دلی و همراهی این مشکلات بررسی شود و در رفع آن ها تلاش کنیم.

لازم به ذکر است که در این آیین از زحمات حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا نیساری نماینده سابق ولی فقیه در هلال احمر استان آذربایجان غربی تقدیر شد و حجت الاسلام پیروزی فر نماینده جدید ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان معرفی شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن