اخبار منتخبکرونا ویروس

پایش و غربالگری کووید۱۹ توسط اعضای جوانان و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی

بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در پست های پایش و غربالگری کووید۱۹ توسط اعضای جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی غربالگری شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ با شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح ملی غربالگری، در استان آذربایجان غربی یک میلیون و ۳۸۳ هزار و ۹۹۴ نفر توسط اعضای جوانان و امدادگران استان آذربایجان غربی در ورودی های شهرستان های استان مورد پایش سلامت قرار گرفتند.

در این راستا معاون امور جوانان استان گفت: با تلاش جوانان و امدادگران استان آذربایجان غربی از ابتدای شیوع ویروس کووید ۱۹ تا ۱۴ فروردین در استان۵۸۳ هزار و ۴۰۸ خودرو مورد پایش تب سنجی قرار گرفتند.

آذرنیوتور بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در ۵۴ نقطه از مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان پست های غربالگری برپا کرد که بصورت شبانه روزی در حال تلاش برای کنترل و مبارزه با کرونا بودند که در این پست ها ۶۳۷ پرسنل و اعضای جوانان مشارکت داشتند.

وی در ادامه افزود: جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی از تمام امکانات و راهکارهایی که توانسته جهت مقابله با ویروس کرونا استفاده کرده که حتی در این راستا اولین و بزرگترین کارگاه آموزش مجازی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در فضای مجازی را با مشارکت بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای جوانان با همکاری معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر برگزار کرد، که در پایان آزمون قبولین این دوره گواهینامه های خود را بصورت الکترونیکی دریافت کردند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن