اخبار منتخبپیام ها

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با صدور پیامی فرا رسیدن'' روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر'' را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، سعید رهبر سوره مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با صدور پیامی فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به اعضای این جمعیت تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

انسانها همیشه در امنیت، آسایش و آرامش نیستند و گاه حوادث طبیعی و غیرطبیعی، این آرامش رابه هم می‌زند. دراین زمان، ندای یاری طلبیِ حادثه دیدگان بـه گوش می‌رسد و انسان هایی آموزش دیده، صبور و نیکوکار، فقط برای رضای حضرت حق بـه کمک آن ها می شتابند و دردهاشان را تسکین می بخشند. آری، سخن از تجسّم و سمبل امداد و کمک، یعنی «جمعیت هلال احمر» اسـت؛ نهادی کـه بدون چشم داشت مادّی، بـه یاری محرومان می شتابد و از ایشان دلجویی میکند.

جمعیت هلال احمر، با تربیت امدادگران جوان و با آموزش افراد متخصص و دلسوز برای مقابله با حوادث و اتفاقات احتمالی در جامعه می کوشد که اعضای جامعه را در مقابل رخدادها مصونیّت بخشیده و زمینه پیشگیری از وقایع احتمالی را بیش از پیش فراهم آورد.

یکی از شعارهای اساسی هلال احمر، عمل به جای حرف است. آنها با به خطرانداختن جان و هستی خود، برای نجات انسان در هر نقطه ای از جغرافیای عالم تلاش کرده و نسبت به بهبود اوضاع جسمانی و روحی آسیب دیدگان از هر طبقه و گروهی اهتمام می ورزند.

همانگونه که ” مقام معظم رهبری” در توصیفی زیبا فرمونده‌اند: هلال احمر، سازمانی است ارزشی و انسانی که برای حفظ حرمت و کرامت انسانی فارغ از مرزبندی‌های سیاسی و جغرافیایی، در خدمت به اقشار مختلف مردم هنگام نیازمندی‌ها می‌باشد.

اینجانب فرا رسیدن ” روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر” را بر همه تلاشگران عرصه صلح و دوستی، جان برکفان میدان خدمت و خدمت‌گزاران بی‌منت بحران‌های دشوار تبریک و تهنیت عرض کرده و خداوند منان را شاکرم که عضوی از خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر می باشم.

سعید رهبر سوره

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن