اخبارمعاونت امور داوطلباننذر آب ۲

در نخستین روز اجرای طرح نذر آب ۲ انجام شد:

ویزیت رایگان ۱۵۱ نفر در سیستان و بلوچستان توسط جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: در نخستین روز اجرای طرح نذر آب ۲ به ۱۵۱ نفر در شهرستان مهرستان استان سیستان و بلوچستان خدمات پزشکی ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، سعید رهبر سوره مدیرعامل این جمعیت در ارتباط با اقدامات انجام شده در نخستین روز اجرای طرح نذر آب ۲ در شهرستان مهرستان استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در این روز به ۱۵۱ نفر خدمات پزشکی ارائه شد.

وی افزود: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی به مدت پنج روز برای ارائه خدمات پزشکی،مشاوره و توزیع بسته‌های غذایی، البسه و آب به این شهرستان اعزام شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی با اشاره به حضور پزشکان در کاروان سلامت اعزامی گفت: در این کاروان پزشکان متخصص اعصاب و روان، زنان و زایمان، عفونی، دندانپزشک، ارتوپد و کودکان به همراه پرستاران و روانشناسان حضور دارند.

وی با اشاره به خدمات پزشکی ارائه شده توسط پزشکان کاروان سلامت جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی عنوان کرد: امروز ۴۵ نفر توسط متخصص عفونی، ۲۵ نفر توسط متخصص اعصاب و روان، ۲۶ نفر توسط متخصص زنان و زایمان، ۳۵ نفر توسط دندانپزشک و ۲۰ نفر توسط پزشک ارتوپد تحت ویزیت رایگان قرارگرفتند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن