اخبار منتخبپیام ها

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

سعید رهبر سوره با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دولت را مردان و بانوان دولتی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

دوم تا هشتم شهریور ماه که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به مناسبت گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر مزین به نام دولت شده است یادآور تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل است که این تلاش‌ها چون برگ زرین ماندگاری از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی به یادگار مانده است.

در واقع هفته دولت فرصتی بزرگی است برای پاسداشت و گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان والامقام، مسؤول و کارمند که حضور در سنگر جهاد و شهادت را در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی به حضور دنیوی ترجیح داده و با خون سرخ خویش در روزهای افتخار و حماسه، تلالو روشنی از ایمان و عمل را به یادگار نهادند.

شهیدان رجایی و باهنر به همگان آموختند که می‌شود نماینده دولت بود اما همچنان در بطن مردم زندگی کرد چرا که آنها به واقع باور داشتند مردم ولی‌نعمت واقعی هستند که باید با جان و دل برای خدمت به آنها تلاش و کوشش کرد.

همچنین چهارم شهریور ماه که در این هفته به صورت ویژه به نام روز کارمند نام نهاده شده، روزی است برای قدردانی از تلاش‌ها و زحمات آنانی که عمرشان را در راه خدمت به مردم صرف کرده و خستگی را به جان می‌خرند تا زمانی که گرد سفیدی بر موهای‌شان نشسته و بازنشسته می‌شوند.

بدین ترتیب اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و هفته دولت را به دولتمردان و بانوان شاغل در مجموعه دولت و کارمندان بخصوص همکاران شاغل در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال بهورزی، سلامت و توفیق خدمت روزافزون برای این عزیزان مسئلت می‌نمایم.

سعید رهبر سوره

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن