اخبار منتخبپیام ها

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، سعید رهبر سوره مدیرعامل جمعیت استان با صدور پیامی فرارسیدن روز پزشک را تبریک گفت.

پزشکان مانند فرشتگان مهربانی هستند که تلخی زندگی دیگران را شیرین کرده و به آنها امید به زندگی و حیات دوباره را می‌بخشند.

پزشکان به قول دکتر قریب تا زمانی که متعلق به دیگران هستند پزشک هستند و زمانی که متعلق به خود باشند دیگر پزشک نیستند و این همان ویژگی و خصلت بارز پزشکان است که آنها را شایسته قدردانی، دوست داشتن و احترام می‌کند.

پزشکان تنها جسم بیماران را درمان و تسکین نمی‌دهند بلکه به آنها آرامش را نیز هدیه می‌دهند.

چه بسیار پزشکانی که برای انجام به سوگند و وظیفه‌شان از جان خود گذشته و در حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل و طوفان و جنگ‌های بی‌شمار به میدان عمل شتافته و اقدام به درمان جسم رنجور و روح زخمی بیماران می‌کنند که تکریم این ایثارگران درمان وظیفه همگان است.

بنده به نوبه خودم فرا رسیدن روز پزشک که به نام پزشک بزرگ ایرانی حکیم بوعلی سینا نام‌گذاری شده است را به همه پزشکان و رهروان این حکیم و دانشمند پرآوازه ایران زمین مخصوصا به پزشکان شاغل در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی تبریک عرض کرده و سلامتی و سربلندی آنها را از خداوند منان خواستارم.

سعید رهبرسوره

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن